قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی شرایط و ضوابط خرید کالا قوانین و مقررات رزرو بلیط

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تی باس (Tbus) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تی باس (Tbus) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از نام، عکس یا لوگو و تجربه خرید مشتریان:

استفاده از نام، عکس یا لوگو و تجربه خرید مشتریان، در جهت معرفی و اشتراک گذاری تجربیات مشتریان در استفاده از خدمات تی باس (Tbus) با رضایت آنها و در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

حق مالکیت مادی و معنوی:

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به تی باس (Tbus) بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از تی باس (Tbus) غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

اختیارات تی باس (Tbus):

۱- تی باس (Tbus) همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.

۲- تی باس (Tbus) در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.

۳- سایت تی باس (Tbus) به جز آدرس www.tbus.ir هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام تی باس (Tbus) استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.