درباره تی باس

«به نام خدا»

تی باس (Tbus) یک وب سایت ارائه‌ی خدمات مربوط به مسافرت است که توسط گروه پاک سفر اداره و پشتیبانی می‌گردد و در حال حاضر در دو شاخه‌ی زیر فعالیت می‌نماید:

1- رزرو بلیط اتوبوس تی باس:

سامانه‌ی رزرو بلیط اتوبوس تی باس (Tbus)، یک سیستم جستجو و رزرو بلیط اتوبوس است.

در تی باس (Tbus) هیچ بلیطی صادر نمی‌شود و صرفاً پس از اخد مبلغ پیش پرداخت، بلیط به نام و مشخصات رزرو کننده ثبت و رزرو می‌گردد. سپس نیاز است تا نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس به دفتر شرکت مربوطه مراجعه شود و بعد از پرداخت باقیمانده هزینه، بلیط نهایی صادر می‌گردد.

از آن جایی که سازوکار این سامانه با سایر سامانه‌های رزرو بلیط اتوبوس کمی تفاوت دارد، از شما مسافر عزیز تقاضا داریم قبل از رزرو و سفارش بلیط اتوبوس ، بخش قوانین و مقررات را به دقت مطالعه بفرمایید.

 

2- فروش روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی (پاک سفر):

روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی پاک سفر

پاک سفر یک علامت تجاری است که در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۲۶۲۲۱۹ ثبت گردیده است.(لینک برند پاک سفر در مرکز مالکیت معنوی)

روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی اتوبوس پاک سفر نیز یک طرح صنعتی ثبت شده است. این روکش بهداشتی با این که رویکرد یکبارمصرف دارد اما برای هر شخص می‌تواند در چندین سفر قابل استفاده باشد.

شرکتهای اتوبوسرانی و … می‌توانند از طریق این سایت، این روکش‌ها را در بسته های ۶۰ عددی (که هر عدد در بسته‌های تکی بسته بندی شده است) خریداری بفرمایند.

 

با آرزوی سفری پاک، ایمن و خاطره انگیز برای همه…