درباره تی باس

«به نام خدا»

تی باس (Tbus) یک وب سایت ارائه‌ی خدمات مربوط به مسافرت است که توسط گروه پاک سفر اداره و پشتیبانی می‌گردد و در حال حاضر در دو شاخه‌ی زیر فعالیت می‌نماید:

۱- فروش روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی (پاک سفر):

روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی پاک سفر

پاک سفر یک علامت تجاری است که در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۲۶۲۲۱۹ ثبت گردیده است.(لینک برند پاک سفر در مرکز مالکیت معنوی)

روکش بهداشتی یکبارمصرف صندلی اتوبوس پاک سفر نیز یک طرح صنعتی ثبت شده است. این روکش بهداشتی با این که رویکرد یکبارمصرف دارد اما برای هر شخص می‌تواند در چندین سفر قابل استفاده باشد.

شرکتهای اتوبوسرانی و … می‌توانند از طریق این سایت، این روکش‌ها را در بسته های ۶۰ عددی (که هر عدد در بسته‌های تکی بسته بندی شده است) خریداری بفرمایند.

 

۲- رزرو بلیط ارزان اتوبوس تی باس:

سامانه‌ی رزرو بلیط ارزان اتوبوس تی باس (Tbus)، یک سیستم جستجو و رزرو بلیط ارزان اتوبوس (یا به عبارت دیگر بلیط گروهی اتوبوس) است.

تی باس (Tbus) به هر یک از شرکت‌های تعاونی مسافربری معتبر طرف قرارداد خود، یک حساب کاربری ارائه می‌دهد و آن‌ها در ساعات باقیمانده تا زمان حرکت سرویس‌هایشان، تعدادی از صندلی‌های خالی خود را با قیمتی ارزانتر از نرخ اصلی در تی باس (Tbus) ثبت می‌نمایند. بنابراین صندلی‌ها مشخص هستند و مسافر نمی‌تواند بجز صندلی تعیین شده، از صندلی دیگری استفاده نماید.

نکته‌ی مهم این است که در تی باس (Tbus) هیچ بلیطی صادر نمی‌شود و صرفاً بلیط به نام و مشخصات رزرو کننده ثبت و رزرو می‌گردد. سپس نیاز است تا نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس به دفتر شرکت مربوطه مراجعه شود و بعد از پرداخت باقیمانده هزینه، بلیط صادر می‌گردد.

از آن جایی که سازوکار این سامانه با سایر سامانه‌های رزرو بلیط اتوبوس کمی تفاوت دارد، از شما مسافر عزیز تقاضا داریم قبل از رزرو و سفارش بلیط ارزان اتوبوس ، بخش قوانین و مقررات را به دقت مطالعه بفرمایید.

با آرزوی سفری پاک، ایمن و خاطره انگیز برای همه…

مرتضی رجب زاده – مدیریت